KUMAŞ VE AYAKKABI TEKNOLOJİSİ

Ürünlerimizin diğer ürünlere göre daha başarılı ve akıllı olmasını sağlayan budur.

SERİN KALIN

COOLSWITCH
DAHA UZUN SÜRELİ PERFORMANS İÇİN VÜCUDUNUZU VE CİLDİNİZİ SERİNLETİR.
UA CoolSwitch, kumaşın iç yüzeyinde kullandığı özel kaplama sayesinde ısıyı cildinizden uzaklaştırarak daha serin hissetmenizi ve daha uzun süre performans göstermenizi sağlar.
Alışverişe Başla
HEATGEAR® ARMOUR
HER ZAMAN BURADAN BAŞLA.
Armour® İçlik tüm sporcuların daha iyi hissetmesini sağlayan “ikinci cilttir”. Yumuşak ve hafif yapısı konfordan ödün vermeden sürekli destek sağlar.
Alışverişe Başla
COLDBLACK
GÖLGEDE GİBİ HİSSEDİN.
Güneş tepenizde parlarken, sıradan kumaşlar hızla ısınarak daha çok terlemenize, daha çabuk yorulmanıza ve dikkatinizi kaybetmenize neden olur. Coldblack®, ısıyı ve kızıl ötesi ışınları yansıtarak, koyu renklerin bile çok ısınmamasını sağlar.
null
HEATGEAR®
SERİN, KURU VE HAFİF HİSSETMEK İÇİN BUNU GİYİN.
Kurucumuzun yaz güneşi altında terlerken hayalini kurduğu orijinal inovasyon. Bu süper nefes alabilen kumaş, teri yok ederek ve vücut sıcaklığınızı düzenleyerek, her zamankinden daha serin, kuru ve hafif hissetmenizi sağlar.
Alışverişe Başla
MICROTHREAD
LİMİTLERİNİZİN BUHARLAŞTIĞINI HİSSEDİN.
UA MicroThread teknolojisi, vücudunuzun etrafında nemi yok eden serin bir mikro-iklim yaratır. Ayağa yapışmaz veya vurmaz, teri emmeden esneme yapar. Başka bir ifadeyle: hiçbir şey yokmuş gibi hissettirir.
Alışverişe Başla

SICAK KALIN

COLDGEAR® INFRARED
DAHA UZUN SÜRE SICAK KALIN.
ColdGear® Kızıl Ötesi astarı, uzun süreli sıcaklık için vücut ısısını emip saklamak üzere ısıyı ileten yumuşak bir kaplama kullanır.
Alışverişe Başla
COLDGEAR®
SICAK, KURU VE HAFİF HİSSETMEK İÇİN BUNU GİYİN.
Bu, termometre düştüğünde atletlerin güvendiği bir katmandır. ColdGear, soğuk havalarda ağır ve kat kat giyinme ihtiyacını ortadan kaldırır.
Alışverişe Başla
ARMOUR® FLEECE
AĞIRLIK OLMADAN SICAKLIK.
Armour® Fleece yapısı, ısıyı hapseden yumuşak ve fırçalanmış bir iç yüzeye ve hava şartları ile mücadele etmeye yardımcı olan pürüzsüz bir dış yüzeye sahiptir.
Alışverişe Başla

KURU KALIN

GORE-TEX
KURU KALMANIN GARANTİSİ
En dayanıklı kumaşlardan yapılır; ciddi aşınma ve yıpranmadan sonra bile performansı garanti edecek şekilde detaylı testlerden geçirilir.
Alışverişe Başla
UA STORM
HER ZAMAN KURU KALIN.
Islak hava koşullarında sizi kuru tutacak, su ve rüzgar korumasına yönelik kademeli bir sistem.
• UA Storm1: Suya Dayanıklı
• UA Storm2: Su ve Rüzgara Dayanıklı
• UA Storm3: Su ve Rüzgar Geçirmez
Alışverişe Başla

HAZIR KALIN

CLUTCHFIT™
BASINÇ ALTINDA ESNEME
Stratejik kum saati şeklindeki desen, hem dinlenirken hem de hareket halinde vücudunuza oturacak şekilde genişler ve daralır. Yani sadece size uyum sağlamaz...hareketinize de uyum sağlar.
Alışverişe Başla
ALLSEASONGEAR®
KURU VE HAFİF HİSSETMEK İÇİN BUNU GİYİN.
AllSeasonGear®, değişen hava koşullarına göre esneklik sağlayan radikal kumaşlardan yapılmaktadır. Temel sıcaklık düzenlemesi ve maksimum nefes alabilirlik sağlayacak şekilde nem iletme sistemimize uygun olarak tasarlanmaktadır.
Alışverişe Başla
CHARGED COTTON®
DOĞA ANA YARATTI. WE MADE IT BETTER.®
Benzersiz pamuk karışımlı performans kumaşı, diğer sıradan pamuklu kumaşlara göre daha hızlı kurur...fakat yumuşaklığı ve rahatlığı aynıdır.
Alışverişe Başla

HAREKETLİ KALIN

UA SPEEDFORM®
THIS IS WHAT FAST FEELS LIKE.™
Bir sütyen fabrikasında ilk ayakkabıyı yaparak ayakkabı sektörünün tüm kurallarını alt üst ettik. Devrim niteliğinde kalıplanmış, dikişsiz topukluk, eşi benzeri olmayan hassas kalıbı sayesinde rakipsiz konfor ve performans sunar.
Alışverişe Başla
UA MICRO G®
YUMUŞAK İNİŞLERİ PATLAYICI KALKIŞLARA DÖNÜŞTÜRÜR.
Geleneksel köpüklere göre daha hafif ve ince olan UA Micro G tamponu, daha iyi ve doğal denge ve konfor için yere yakın ultra-tepkili bir performans sunar.
Alışverişe Başla
CHARGED CUSHIONING
ENERJİ VERİN. GÜÇ ALIN.
Ayaklarınızın altında Charged Cushioning katmanını hissettiğiniz anda, koşmak istersiniz. Enerjinin kullanımındaki bu son gelişme, ayak vuruşunuzun darbe gücünü emerek bunu daha önce hiç hissetmediğiniz seviyede duyarlı bir konfora dönüştürür.
Alışverişe Başla
Top