İade ve Değişimler

 

Online siparişimdeki ürünleri nasıl iade edebilirim?

Satın aldığınız ürünün online iadesi için izlenilmesi gereken adımlar aşağıdaki gibidir:

 1. İade koşulları
  Ürününüzü teslim aldığınız tarihten 14 gün içerisinde Satış Sözleşmesi’nin Cayma Hakkı maddesi doğrultusunda herhangi bir sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.
 2. Bildirim
  Ürününüzle birlikte gelen iade formunu, eksiksiz şekilde doldurup talebinizi bize iletebilirsiniz. Bu şekilde işlemleriniz daha hızlı gerçekleşecektir.
 3. Kargo ile geri gönderim
  Satın almış olduğunuz ürünü; ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla iade edebilirsiniz. İade edilen ürünlerin etiketlerinin, logolarının zarar görmemiş olması gerekmektedir. Ürünler kalite ekibimiz tarafından kontrol edilerek zarar görmemiş olduğundan emin olunacaktır.
  Ürün paketlemesi ürünün orjinal ambalajına ve içindeki ürünlere zarar gelmeyecek şekilde yapılmalıdır.
  Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri için “İade Faturası” kesilmelidir, aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.
  İade etmek istediğiniz ürünü Yurtiçi Kargo veya MNG Kargo aracılığıyla aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz. (Ürünleri, sipariş esnasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim etmeniz gerekmektedir.) Yurtiçi Kargo veya MNG Kargo dışındaki kargo firmaları ile gönderilen değişimlerin kargo ücreti müşterimize aittir.
  İade Adresi:
  Ekol Lojistik
  Under Armour Online
  Ekol Begonya Tesisi, İstanbul Caddesi No: 82
  Hastane Mahallesi Hadımköy
  PK: 34555 Arnavutköy – İstanbul
 4. Geri Ödeme
  İade talebiniz onaylandıktan sonra, iadeye ilişkin ürün veya ürünlerin toplam bedeli alışveriş sırasında kullanılan kredi kartına otomatik olarak yatırılacaktır.
  Bankanıza bağlı olarak iade tutarının hesabınıza geçmesi değişkenlik gösterebilmektedir. Ayrıca taksitle yapılan ödemelerin iadesi bankaların işleyişi gereği taksitle hesabınıza geçmektedir. Yaşananılacak olası gecikme durumunda, sorunun hızlı çözülebilmesi adına bu konuyu bankanızla takip etmenizi rica ederiz.
  İade işleminin nakite çevrilerek iade edilmesi mümkün değildir. İade işleminde bankaların online ödeme sistemlerinin kullanılması, ödemenin farklı bir kredi kartına yapılmasına da olanak vermemektedir.
  İade işleminiz, ürün veya ürünlerinizin depoya ulaşmasından 48 saat içinde onaylanacaktır. Bankaların süreç ve uygulamalarına göre iadenizin kartınıza yansıması 7 iş gününü bulabilmektedir.
 5. İnternetten satın aldığım ürünleri Under Armour mağazasından değiştirebilir miyim?

  İnternetten satın aldığınız ürünün değişimini Under Armour mağazalarından gerçekleştirebilirsiniz. Satın aldığınız ürünü başka bir renk veya bedenle ya da mağazada beğeneceğiniz farklı bir modelle kolayca değiştirebilirsiniz. Değişim yapmak istediğiniz ürünle birlikte faturanızı da mağazaya getirmeniz bu işlem için yeterli olacaktır.
  Sezon farklılığı sebebiyle, ürünlerin farklı renkleri farklı fiyatlarla satılabilmektedir. Değişim yapmak istediğiniz ürünün fiyatı, internetten satın alınan fiyattan farklılık gösteriyorsa, aradaki fark tutarını ödeyerek ilgili değişim işleminizi tamamlayabilirsiniz.
  Aynı zamanda internet üzerinden ve mağazalarımızdan satılan ürünler farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle internetten aldığınız ürünün farklı bir bedeni veya rengini mağazalarımızda bulamayabilirsiniz. Ürünlerle ilgili detaylı stok bilgisini iletebilmemiz adına 444 02 00 veya bilgi@underarmour.com üzerinden Müşteri Hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
  Mağazamızda istediğiniz ürünü bulamamanız durumunda, iade etmek istediğiniz ürün tutarını hediye çekine dönüştürüp, daha sonra kullanabilirsiniz. Kullanımı 3 ay ile sınırlandırılmış olan bu çekler online dışındaki tüm mağazalarda geçerlidir.
  İnternetten aldığınız ürünün para iadesini yine sadece internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İadeniz ödeme türünüze uygun olarak kredi kartınıza yansıtılacaktır. Bu tutarın nakit olarak ödenmesi muhasebesel açıdan mümkün değildir.

TELEFON DESTEĞİ 444 02 00 Pazartesi - Cuma 09:00 - 18.00
BORDERFREE ÜZERİNDEN ALIŞVERİŞ
Daha fazla bilgi almak için tıklayın. Ürün gönderimlerinin yurtdışından yapıldığı ve geniş ürün seçeneğine sahip Borderfree sitemizi ziyaret edebilirsin.