İade ve Değişimler

Tüm sporcuların performansına ve gelişimine katkı sağlamayı amaçlıyor ve bu sebeple tüm ürünlerimizin arkasında duruyoruz. Ürünlerimizin kalitesiyle ilgili beklenmedik bir deneyim yaşadığınız takdirde lütfen bizimle iletişime geçin; sorununuzu en kısa sürede çözümlemeye çalışacağız.

İade Politikası

Ürününüzü teslim aldığınız tarihten 14 gün içerisinde Satış Sözleşmesi’nin Cayma Hakkı maddesi doğrultusunda herhangi bir sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz.

*İç çamaşırı ve ambalajı açılan çorapların iadesi, sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığından mümkün değildir.

Siparişinizin İadesi

İadenizi olabildiğince kolaylaştırmak istiyoruz. Sadece adımları takip edin ve iade sürecinizi hızlandırın.

  • Hesabınızla ya da ziyaretçi olarak giriş yapın.
  • İade edeceğiniz ürünü seçin.
  • İade Formunu bastırın.
  • İade Formunun üst kısmını paketin içerisine yerleştirin.
  • İade Formunun alt kısmını paketin üzerine yapıştırın.

Kayıtlı Müşteriler

Misafirler

Değişim

Siparişinizdeki ürünü farklı bir renk, beden veya farklı bir ürün ile değiştirmek istediğinizde, değişim yapmak istediğiniz ürünü bize iade olarak göndermeniz ve talep ettiğiniz ürünler için yeni bir sipariş oluşturmanız gerekmektedir.

Mağazada Değişim

İnternet sitemiz üzerinden satın aldığınız ürününüzün değişimini Under Armour mağazalarında gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem için faturanızın yanınızda bulunması yeterlidir. Bizimle sözlü iletişim kurmak istediğiniz takdirde 444 02 00 üzerinden Çağrı Merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

TELEFON DESTEĞİ 444 02 00 Pazartesi - Cuma 09:00 - 18.00
BORDERFREE ÜZERİNDEN ALIŞVERİŞ
Daha fazla bilgi almak için tıklayın. Ürün gönderimlerinin yurtdışından yapıldığı ve geniş ürün seçeneğine sahip Borderfree sitemizi ziyaret edebilirsin.