SATIŞ ORTAKLKIĞI PROGRAMI

UA.COM SİTESİNE YÖNLENDİRDİĞİNİZ SATIŞLAR ÜZERİNDEN KOMİSYON ALIN

UNDER ARMOUR® SATIŞ ORTAKLIĞI PROGRAMI onaylanmış web sitelerinin www.underarmour.com adresine bağlantı vermesine ve tıklama yoluyla yapılan satışlardan komisyon kazanmasına imkan vermektedir. Yönlendirilen tıklamalar sonucunda yapılan tüm işlemlerde siparişin teslimi ve müşteri hizmetleri Under Armour®’a aittir; sizin sadece müşteri trafiğini yönlendirmeniz yeterlidir. www.underarmour.com adresine bağlandığınızda, performans giysileri sektörünü yaratan HeatGear® ve ColdGear® stillerinden Dağ ve Performans Antrenmanı ürün gruplarımıza kadar internet üzerindeki en geniş Under Armour® ürün yelpazesine ulaşmış olursunuz.

Şimdi Kaydol

 

SATIŞ ORTAKLIĞI PROGRAMI SSS

NE ZAMAN VE NASIL ÖDEME ALIRIM?

Komisyon ücretleri aylık olarak ödenmektedir.

SİPARİŞLER NASIL TAKİP EDİLİR VE BENİM SİTEMDEN GELDİĞİ NASIL ANLAŞILIR?

Kendi sitenizden UnderArmour.com adresine bağlantı alma ve verme konusundaki talimatları dikkatli bir şekilde uygularsanız, her ziyaretçinin nereden geldiğini ve kimlerin alışveriş yaptığını takip edebilirsiniz. Bunun için çerez (tanımlama bilgisi) teknolojisini kullanıyoruz; sitenizden gelen bağlantılarda sitenizin benzersiz kaynak kimliği bulunur. Bir kullanıcı, sitenizdeki bağlantılar yoluyla bize ulaştığında, bu müşteri alışveriş yaparsa sizden kaynaklandığını biliyoruz.

KENDİ SİTEM ÜZERİNDEN SİPARİŞ ALABİLİR MİYİM?

Hayır. Sürekli ürün güncellemeleri, kampanya fiyatı değişiklikleri ve ürün stok doğrulamaları gibi işlemler sadece entegre alışveriş ortamımız üzerinden yapılabilir. Ürün stok durumunun takip edilmesi, raporlama ve müşteri hizmetlerinin sağlanması için, işlemin sitemiz üzerinden yapılması şarttır. Sipariş, müşteri hizmetleri ve teslimat bize aittir, yani siz sadece web sitenize ve trafiği yönlendirmeye odaklanabilirsiniz.

ONLİNE RAPORLAMA VAR MI?

Evet. Programa kabul edildikten sonra, Satış Ortağı Takip ve Raporlama Arayüzüne erişim hakkınız olacaktır. Kazançlarınızı ve trafik raporlarınızı istediğiniz zaman görebilirsiniz. Bu raporlar sadece ne kadar kazandığınızı göstermez, aynı zamanda diğer site performansı göstergelerini takip ederek katılımınızı buna göre düzenlemenize ve gelir potansiyelinizi artırmanıza imkân verir.

KENDİ ALIŞVERİŞİMDEN KOMİSYON KAZANIR MIYIM?

Evet. Kendi sitenizin Under Armour Online Satış Ortağı Programı bağlantısını kullanarak UnderArmour.com adresini ziyaret edip alışveriş yaparsanız komisyon kazanırsınız.

ÜRÜN İADELERİ DURUMUNDA NE OLUR?

Bir kullanıcı aldığı ürünü iade ederek para iadesi talep ederse veya bir ihtilaf ya da kredi kartı sahtekârlığı nedeniyle kredi kartından çekilen tutar geri alınırsa, söz konusu işlemden dolayı kazandığınız komisyon hesabınızdan düşülecektir. Bir ürün iade edilip başka bir ürünle değiştirilirse veya ürünlerin kaybolması veya hasar görmesi nedeniyle müşteriye yeni ürünler gönderilirse, komisyonlarınız etkilenmeyecektir.KİMLER KATILABİLİR?

İLK OLARAK NE YAPMALIYIM?

Satış Ortağı Pencere Anlaşmasını okuyun ve online başvuru formunu doldurun. Siteniz kabul edildiğinde size haber verilecektir. Değerlendirme dönemi boyunca, sitenizi ziyaret edeceğiz ve Under Armour Online Satış Ortağı Programı için uygun bir aday olup olmadığınıza karar vereceğiz. Başvurunuzun onaylanması halinde, hesap alanınıza giriş, bağlantıların seçilmesi ve yerleştirilmesi gibi konularda detaylı talimatlar alacaksınız. Çeşitli reklam bantları, düğmeler ve metin bağlantıları arasından seçim yapabilirsiniz.

Bağlantılarınızı yerleştirdikten sonra, ek gelir kazanmaya başlayabilirsiniz. Zaman içinde programı optimize edebilir ve gelirinizi daha da artırabilirsiniz. Satış Ortağı Penceresi, ilave sorularınız, promosyon fırsatları ve en iyi uygulamalar konusunda yardımcı olabilir.

SİSTEM NASIL ÇALIŞIYOR?

Under Armour Online Satış Ortağı Programı, kendi web sitenizdeki ziyaretçileri UnderArmour.com adresine yönlendirerek komisyon kazanmanızı sağlar. Ayrıca, sitenizi güçlendirmenin ve müşterilerinize daha fazla değer sunmanın mükemmel bir yoludur. Satış Ortağı Penceresi ağı yoluyla, siteniz için detaylı istatistikler sunan bir online parola korumalı raporlama sistemine erişim imkanınız olacaktır. UnderArmour.com reklam bantları, düğmeleri veya tanıtım bağlantılarını web sitenize, haber bülteninize veya e-postanıza yerleştirdiğinizde, sizin bağlantınız üzerinden UnderArmour.com sitesine gelip alışveriş yapılması halinde söz konusu satışın belirli bir yüzdesine hak kazanacaksınız. Siparişle ilgili tüm işlemler ve müşteri hizmetleri bize aittir. Ayrıca, satışlarınızın takibini yaparak her ay kazandığınız tutarı çek olarak posta adresinize göndereceğiz.

BUNU NEDEN YAPMALISINIZ?

Ücretsizdir. Para kazanırsınız. Sitenize değer katarak, sürekli ziyaretçilerin sayısını artırır. Kolaydır. Komisyon kazanırsınız ve siparişle ilgili tüm işlemleri ve müşteri hizmetleri UnderArmour.com’a aittir.
  • Telefon Desteği
    444 02 00
    Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00