{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
DOĞRU UNDER ARMOUR SİTESİNDE MİSİNİZ?
Hangi bölgede alışveriş yapmak istersin?
Tümünü Gör
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
download-icon
download-icon

QR kodu okut mobil uygulamamızı hemen indir

qr-icon
Sırala
40 Ürün Listeleniyor
Sırala
Filtreler
40 Sonuçlar
Uygula ( 40 )
CURRY 11 WIND
CURRY 11 WIND
%30 indirim

CURRY 11 WIND

7660 5362
Yükleniyor

Ayakkabı seçimi, spor performansı üzerinde etkilidir. Özellikle basketbol gibi yoğun kondisyon ve hareket gerektiren bir sporda doğru ayakkabıları seçmek son derece önemlidir. Erkek basketbol ayakkabısı, spor aktivitesi esnasında destek sağlar. Bu destek, dengenin sağlanmasına yardımcı olur. Söz konusu modeller, sporun yanı sıra gündelik giyim için de uygundur. Under Armour tarafından özel olarak geliştirilen spor ayakkabılarıyla konforu ve dengeyi hayatınızın her alanında hissedebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Tasarımlarıyla Under Armour Erkek Basketbol Ayakkabı Modelleri 

Under Armour erkek basketbol ayakkabısı arasında hızlı hareket özelliğine sahip modeller ön plana çıkar. Jet serisi, bu modellere örnek gösterilebilir. Söz konusu seride yer alan ayakkabılar Neopren adı verilen özel bir gövde tasarımına sahiptir. Neopren, hafif ve esnek yapısı sayesinde ayak hareketlerini destekler. Söz konusu ürünler bu sayede spor aktivitesi için idealdir. Gündelik giyime uygun modeller de erkek basketbol ayakkabısı kategorisinde göze çarpan çeşitler arasındadır. Lockdown serisinde yer alan ürünler günlük giyim için tercih edilebilir. Söz konusu modellerde taban ve gövde kısmında havalandırma delikleri vardır. Bu delikler, ayakların hava almasını sağlar. Bahsedilen tasarım, terleme ve kokuyu büyük ölçüde önler. Bu dizayn, ayakkabıların konforunu ciddi oranda arttırır.

Erkek Basketbol Ayakkabı Seçimi Nasıl Yapılır?

Basketbol, yoğun hareket aktivitesi gerektiren bir spordur. Söz konusu sporda koşma, zıplama gibi hareketler vardır. Bu sebepten ötürü; seçtiğiniz erkek basketbol ayakkabısı destekleyici özelliklere sahip olmalıdır. Hareketlerinizi destekleyen bir ayakkabı, spor performansınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur. Ayakkabının iç tabanına, gövdesine ve topuk tasarımına bakarak destekleyici özelliğe sahip olup olmadığını görebilirsiniz. Konfor, ayakkabı seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken başka bir konudur. Ayaklarınızın rahat etmesi, spor aktivitesini kolaylaştırır ve performansınızı artırır. İç taban yumuşaklığı, konforu gösteren özelliklerden biridir. Bu kısmın yumuşak ve destekleyici olması, hareketlerinizin konforlu olmasını sağlar. Bilekli basketbol ayakkabısı çeşitleri, bu kriter açısından oldukça uygundur. Bilek desteğine sahip olan bu modeller ayaklarınızı kavrar ve yoğun hareketlerde dâhi rahat bir kullanım sağlar. Basketbol ayakkabısı kategorisinde birçok farklı beden seçeneği bulunur. Bir ayakkabının konforlu ve destekleyici olması, ayağınıza uymasına bağlıdır. Ayak ölçünüze uymayan bir model, gelişmiş özelliklere sahip olsa dahi rahat bir kullanım sağlamaz. Seçtiğiniz ürünün ayağınıza bol veya dar gelmemesi gerekir.

Under Armour Erkek Basketbol Ayakkabısı Renk Seçenekleri

Under Armour modelleri arasında farklı zevklere hitap eden renk seçenekleri bulunur. Sade bir tarzınız varsa erkek beyaz basketbol ayakkabısı modelleri sizin için idealdir. Beyaz renkli modeller, farklı kıyafetlerle kombinlenebilen bir yapıdadır. Tarzınızı minimal bir dokunuşla taçlandırmayı düşünürseniz; UA, Jurry ve Project Rock serilerinde yer alan beyaz ayakkabı çeşitlerini seçebilirsiniz.  İddialı bir tarza sahipseniz kırmızı basketbol ayakkabısı sizin için uygundur. Kırmızı ayakkabılar, dikkat çekici bir tasarıma sahiptir. Bu modeller, enerjik ve farklı bir görünümdedir. Söz konusu çeşitler, basketbol için giyilen kıyafetlerle kolaylıkla uyumlanabilir. Kırmızı renkli basketbol ayakkabılarıyla tarzınıza farklı ve iddialı bir dokunuş yapabilirsiniz. Project Rock serisinde kırmızı renkli birçok model bulunur. Bu modeller arasından tarzınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Erkek basketbol ayakkabısı modelleri arasında farklı tarzlara hitap eden birçok renk seçeneği bulunur. Bu alternatifler, spor giyimi ve gündelik kombinler için idealdir. Under Armour basketbol ayakkabıları arasında mavi, yeşil, turuncu, pembe ve mor gibi birçok farklı renk seçeneği bulunabilir. Tarzınız ne olursa olsun, onu en iyi biçimde yansıtacak basketbol ayakkabılarını Under Armour’da bulabilirsiniz.

Erkek Basketbol Ayakkabılarının Özellikleri Nelerdir?

Taban tasarımı, Under Armour erkek basketbol ayakkabısı modellerinde ön plana çıkan özelliklerden biridir. Bu modeller, özel tabanlıklar ile geliştirilir. Curry basketbol ayakkabısı çeşitlerinde kullanılan Flotro tasarımları, bahsedilen geliştirmelere örnek gösterilebilir. Flotro, esnek ve sağlam bir yapıya sahiptir. Söz konusu tasarım, oyun esnasında hareketleri hafif ve hareketli hâle getirir. Bu hareket desteği, antrenman esnasında topu kontrol etmeyi kolaylaştırır. Under Armour tarafından geliştirilen erkek basketbol ayakkabısı modelleri nefes alan bir yapıdadır. Söz konusu modellerde yüksek hava geçirgenliği bulunur. Bu özellik, ayaklarınızın spor ve yürüyüş aktivitesi esnasında hava almasını sağlar. Nefes alma özelliği, terleme durumunu büyük ölçüde önler. Bu sayede, koku ve mantar gibi durumlar engellenmiş olur. Söz konusu özellik, konforu arttıran bir detaydır. Under Armour basketbol spor ayakkabısı modelleri zemin tutuşunu artırırken temas hissini minimuma indirir. Söz konusu modellerin taban ve topuk tasarımları sarsıntıları azaltacak biçimde yapılır. Bu ayakkabılarda Micro G” adı verilen bir amortisör sistemi bulunur. Bahsedilen amortisörler, zemin dokunuşunu yumuşak bir hâle getirir. Bu özellik sayesinde minimum efor harcayarak maksimum performans göstermek mümkün olur.

Erkek Basketbol Ayakkabılarının Bakımı Nasıl Yapılır?

Düzenli bakım yaparak basketbol ayakkabılarının kullanım ömrünü uzatmak mümkündür. Ayakkabılarınızın tabanına sıkışan taş ve kumu her kullanımdan sonra temizlemeniz tavsiye edilir. Ürünün üst kısmındaki toprak ve kiri ise bir fırça yardımıyla temizleyebilirsiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra ayakkabının üst kısmını nemli bir bezle silebilirsiniz. Bu işlemi düzenli olarak tekrarlamanız tavsiye edilir.

Basketbol Ayakkabısı Ne Zaman Tercih Edilmeli?

Basketbol ayakkabıları genellikle basketbol oyunları sırasında tercih edilir. Bu ayakkabılar, oyuncuların performansını artırmak, ayak bileklerini desteklemek ve çekişi sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Basketbol ayakkabısı günlük kullanıma uygun mu? Sorusunun cevabını arayan çok kişi vardır. Basketbol ayakkabılarının dayanıklı ve sağlam yapısı, günlük kullanımda uzun süre dayanmalarını sağlayabilir. Basketbol ayakkabıları, genellikle yüksek bilek destekli ve sıkı bağcıklıdır. Günlük kullanımda ise, bazı kişiler bu destek ve stabiliteyi tercih edebilir. Basketbol ayakkabılarının günlük kullanıma uygunluğu kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Eğer ayak bileklerinize destek sağlaması veya dayanıklılığı önemsiyorsanız, günlük kullanım için basketbol ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Basketbol ayakkabılarının günlük kullanımda bazı dezavantajları da bulunmaktadır. Basketbol ayakkabıları genellikle daha ağır olabilir ve bazı modellerde sert tabanlar bulunabilir. Bu durum, günlük aktivitelerde veya koşu gibi aktivitelerde esneklik ve rahatlık açısından bazı kısıtlamalara neden olabilir.

Erkek Basketbol Ayakkabıları Nasıl Temizlenir?

Ayakkabıların dış yüzeyindeki tozu ve kirleri temizlemek için hafif bir temizleyici veya sabunlu su kullanabilirsiniz. Yumuşak bir fırça veya bezle nazikçe temizleyin. Sert ovalamaktan kaçının çünkü bu ayakkabının malzemesine zarar verebilir. Ardından, temiz bir bezle üzerlerindeki fazla suyu alın ardından Ayakkabıları güneş ışığından uzakta ve kurumaları için serin bir yerde bırakın. Ayrıca, ayakkabıları yıkama talimatlarına ve önerilere uygun olarak temizlemeniz önemlidir.

Erkek Basketbol Ayakkabılarında Numaranın Önemi Nedir?

Basketbol ayakkabılarında doğru numarayı seçmek oldukça önemlidir. Doğru numara, ayakkabının ayaklarınıza uygun şekilde oturmasını ve rahatlık sağlamasını sağlar. Ayrıca, doğru numaradaki ayakkabılar hareket özgürlüğünüzü artırır, dengeyi sağlar ve performansınızı optimize eder. Yanlış numara seçimi ayakları sıkıştırabilir, rahatsızlık yaratabilir ve yaralanma riskini artırabilir. Bu nedenle, ayakkabıyı deneyerek ve ayak ölçülerinizi dikkate alarak doğru numarayı seçmek önemlidir. Erkek basketbol ayakkabılarında en yaygın tercih edilen numaralar genellikle 40 ile 46 arasında değişir. Ancak, bazı ayakkabı modellerinin numaraları farklılık gösterebilir, bu nedenle her ürünün ölçü tablosunu kontrol etmek önemlidir.

Başa dön
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "3026640", "name": "Unisex Curry Spawn FloTro Basketbol Ayakkabısı", "price": 4500, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Yeşil", "category": "Erkek/Ayakkabı & Terlik/Basketbol Ayakkabısı", "list": "erkek-basketbol", "dimension7": "3026640", "position": "1" }, { "id": "3027725", "name": "Erkek Curry 11 \u0027Mouthguard\u0027 Basketbol Ayakkabısı", "price": 6293, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Gök Mavisi", "category": "Erkek/Ayakkabı & Terlik/Basketbol Ayakkabısı", "list": "erkek-basketbol", "dimension7": "3027725", "position": "2" }, { "id": "3027723", "name": "Erkek Curry 11 \u0027Young Wolf\u0027 Basketbol Ayakkabısı", "price": 6293, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Gri", "category": "Erkek/Ayakkabı & Terlik/Basketbol Ayakkabısı", "list": "erkek-basketbol", "dimension7": "3027723", "position": "3" }, { "id": "3027361", "name": "Erkek Curry 2 Basketbol Ayakkabısı", "price": 6293, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Beyaz", "category": "Erkek/Ayakkabı & Terlik/Basketbol Ayakkabısı", "list": "erkek-basketbol", "dimension7": "3027361", "position": "4" }, { "id": "3027263", "name": "Erkek UA Spawn 6 Basketbol Ayakkabısı", "price": 3486, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Neon Sarı", "category": "Erkek/Ayakkabı & Terlik/Basketbol Ayakkabısı", "list": "erkek-basketbol", "dimension7": "3027263", "position": "5" }, { "id": "3027263", "name": "Erkek UA Spawn 6 Basketbol Ayakkabısı", "price": 3486, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Gri", "category": "Erkek/Ayakkabı & Terlik/Basketbol Ayakkabısı", "list": "erkek-basketbol", "dimension7": "3027263", "position": "6" }, { "id": "3027263", "name": "Erkek UA Spawn 6 Basketbol Ayakkabısı", "price": 3486, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Beyaz", "category": "Erkek/Ayakkabı & Terlik/Basketbol Ayakkabısı", "list": "erkek-basketbol", "dimension7": "3027263", "position": "7" }, { "id": "3025616", "name": "Unisex UA Lockdown 6 Basketbol Ayakkabısı", "price": 2436, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Beyaz", "category": "Erkek/Ayakkabı & Terlik/Basketbol Ayakkabısı", "list": "erkek-basketbol", "dimension7": "3025616", "position": "8" }, { "id": "3024977", "name": "Erkek UA FUTR Elite Basketbol Ayakkabısı", "price": 5236, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Neon Sarı", "category": "Erkek/Ayakkabı & Terlik/Basketbol Ayakkabısı", "list": "erkek-basketbol", "dimension7": "3024977", "position": "9" }, { "id": "3027724", "name": "Erkek Curry 11 Girl Dad Basketbol Ayakkabısı", "price": 6293, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Pembe", "category": "Erkek/Ayakkabı & Terlik/Basketbol Ayakkabısı", "list": "erkek-basketbol", "dimension7": "3027724", "position": "10" }, { "id": "3027259", "name": "Erkek UA Spawn 6 Basketbol Ayakkabısı", "price": 3486, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Mavi", "category": "Erkek/Ayakkabı & Terlik/Basketbol Ayakkabısı", "list": "erkek-basketbol", "dimension7": "3027259", "position": "11" }, { "id": "3024977", "name": "Erkek UA FUTR Elite Basketbol Ayakkabısı", "price": 5236, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Mavi", "category": "Erkek/Ayakkabı & Terlik/Basketbol Ayakkabısı", "list": "erkek-basketbol", "dimension7": "3024977", "position": "12" }, { "id": "3028115", "name": "Erkek Curry 4 Low FloTro DW Basketbol Ayakkabısı", "price": 5943, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Siyah", "category": "Erkek/Ayakkabı & Terlik/Basketbol Ayakkabısı", "list": "erkek-basketbol", "dimension7": "3028115", "position": "13" }, { "id": "3024977", "name": "Erkek UA FUTR Elite Basketbol Ayakkabısı", "price": 5236, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Siyah", "category": "Erkek/Ayakkabı & Terlik/Basketbol Ayakkabısı", "list": "erkek-basketbol", "dimension7": "3024977", "position": "14" }, { "id": "3024861", "name": "Erkek Curry 4 FloTro Basketbol Ayakkabısı", "price": 5943, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Siyah", "category": "Erkek/Ayakkabı & Terlik/Basketbol Ayakkabısı", "list": "erkek-basketbol", "dimension7": "3024861", "position": "15" }, { "id": "3026634", "name": "Erkek UA Jet \u002723 Basketbol Ayakkabısı", "price": 3890, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Siyah", "category": "Erkek/Ayakkabı & Terlik/Basketbol Ayakkabısı", "list": "erkek-basketbol", "dimension7": "3026634", "position": "16" }, { "id": "3025616", "name": "Unisex UA Lockdown 6 Basketbol Ayakkabısı", "price": 2436, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Mavi", "category": "Erkek/Ayakkabı & Terlik/Basketbol Ayakkabısı", "list": "erkek-basketbol", "dimension7": "3025616", "position": "17" }, { "id": "3027361", "name": "Erkek Curry 2 Basketbol Ayakkabısı", "price": 6293, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Beyaz", "category": "Erkek/Ayakkabı & Terlik/Basketbol Ayakkabısı", "list": "erkek-basketbol", "dimension7": "3027361", "position": "18" }, { "id": "3026634", "name": "Erkek UA Jet \u002723 Basketbol Ayakkabısı", "price": 2723, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Mavi", "category": "Erkek/Ayakkabı & Terlik/Basketbol Ayakkabısı", "list": "erkek-basketbol", "dimension7": "3026634", "position": "19" }, { "id": "3026630", "name": "Unisex UA Flow FUTR X 3 Basketbol Ayakkabısı", "price": 4165, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Beyaz", "category": "Erkek/Ayakkabı & Terlik/Basketbol Ayakkabısı", "list": "erkek-basketbol", "dimension7": "3026630", "position": "20" }, { "id": "3026620", "name": "Unisex Curry 4 Low FloTro Basketbol Ayakkabısı", "price": 5943, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Lacivert", "category": "Erkek/Ayakkabı & Terlik/Basketbol Ayakkabısı", "list": "erkek-basketbol", "dimension7": "3026620", "position": "21" }, { "id": "3026630", "name": "Unisex UA Flow FUTR X 3 Basketbol Ayakkabısı", "price": 4165, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Siyah", "category": "Erkek/Ayakkabı & Terlik/Basketbol Ayakkabısı", "list": "erkek-basketbol", "dimension7": "3026630", "position": "22" }, { "id": "3027372", "name": "Unisex Curry Spawn FloTro Basketbol Ayakkabısı", "price": 5943, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Mor", "category": "Erkek/Ayakkabı & Terlik/Basketbol Ayakkabısı", "list": "erkek-basketbol", "dimension7": "3027372", "position": "23" }, { "id": "3027502", "name": "CURRY 11 WIND", "price": 5362, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Beyaz", "category": "Erkek/Ayakkabı & Terlik/Basketbol Ayakkabısı", "list": "erkek-basketbol", "dimension7": "3027502", "position": "24" } ] }
44

Parola yenileme isteği için e-posta adresinizi giriniz.

E-posta adresi Parolayı Yenile

adresine bağlı Under Armour hesabınızın şifresini sıfırlamak için bir bağlantı içeren e-posta alacaksınız.

Bağlantı yalnızca 24 saat geçerlidir.
sn
SMS Onay Kodu
Bilgilerinizi güncellemek için lütfen telefonunuza SMS ile gelen kodu girerek telefon numaranızı doğrulayın.
Gönder