{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
DOĞRU UNDER ARMOUR SİTESİNDE MİSİNİZ?
Hangi bölgede alışveriş yapmak istersin?
Tümünü Gör
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
download-icon
download-icon

QR kodu okut mobil uygulamamızı hemen indir

qr-icon
Sırala
10 Ürün Listeleniyor
Sırala
Filtreler
10 Sonuçlar
Uygula ( 10 )
Erkek UA Drive Tour Eldiven
1250
Her 5000 TL'ye 1000 TL İndirim
Erkek UA Serin Tutan Golf Eldiveni
Erkek UA Serin Tutan Golf Eldiveni
%30 indirim
Erkek UA Serin Tutan Golf Eldiveni
850
Her 5000 TL'ye 1000 TL İndirim
Erkek UA Storm Insulated Eldiven
Erkek UA Storm Insulated Eldiven
%38 indirim
Erkek UA Storm Insulated Eldiven
1600 1280.0 990
Seçili 2. Ürüne Sepette %50 İndirim
Erkek UA Medal Golf Eldiveni
Erkek UA Medal Golf Eldiveni
%21 indirim
Erkek UA Medal Golf Eldiveni
580 460
Seçili 2. Ürüne Sepette %50 İndirim
Erkek UA Medal Golf Eldiveni
Erkek UA Medal Golf Eldiveni
%21 indirim
Erkek UA Medal Golf Eldiveni
580 460
Seçili 2. Ürüne Sepette %50 İndirim
Erkek UA Ağırlık Kaldırma Eldiveni
1490
Her 5000 TL'ye 1000 TL İndirim
Erkek UA Antrenman Eldiveni
990
Her 5000 TL'ye 1000 TL İndirim
Erkek UA Storm Fleece Eldiven
Erkek UA Storm Fleece Eldiven
%21 indirim
Erkek UA Storm Fleece Eldiven
870 690
Seçili 2. Ürüne Sepette %50 İndirim
Erkek UA Storm Fleece Eldiven
1040
Her 5000 TL'ye 1000 TL İndirim

Antrenman sırasında aktif olarak kullanılan elleri, her türlü koşula karşı hazırlıklı hâle getirmek gerekir. Under Armour erkek eldivenleri, dayanıklı ve konforlu yapısıyla daima size eşlik eder. Hareket özgürlüğü sağlayacak şekilde tasarlanan bu ürünler, ellerinizi zorlanmadan kullanmanıza destek verir. Hava transferi gerçekleştirdiği için terleme ve buna bağlı oluşan rahatsız hissi önler. Üstelik ağırlık kaldırırken, golf oynarken ve diğer spor dallarında tercih edebileceğiniz geniş bir model yelpazesi mevcut. Rahatlığı ön planda tutan bu ürünlerle hem ellerinizi hem performansınızı koruyabilirsiniz.

Erkek Eldiven Modelleri

Tasarımındaki detaylarla birbirinden ayrılan farklı erkek eldivenleri bulunuyor. Ağırlık kaldıranlara özel olarak geliştirilen modeller, avuç içini koruyarak ellerin zarar görmesini önler. Avuç kısmına denk gelen bölüm, deri yüzeyi sayesinde hareketi kolaylaştırır. Ayrıca sürtünmenin etkisini azaltarak ağırlığın cildi aşındırmasını engeller. Söz konusu ürünler, parmakları açıkta bıraktığı için sporcunun kavrama kabiliyetini kısıtlamaz. Ayarlanabilir bantlarıyla da konforu bir üst seviyeye çıkarır.  Erkek eldiven modelleri arasında golf oynarken tercih edebileceğiniz alternatifler de yer alıyor. Under Armour golf eldivenleri, terlemenin ve buna bağlı olarak meydana gelen kaymanın etkisini minimum seviyeye indirir. Bu sayede golf sopasını daha sağlam tutmak ve kusursuz vuruşlar gerçekleştirmek mümkün hâle gelir. Genişliğini dilediğiniz gibi belirleyebileceğiniz bu ürünlerle her koşulda özgürce golf oynama ayrıcalığına ulaşabilirsiniz.

Under Armour Erkek Spor Eldivenlerin Özellikleri

Erkek spor eldivenleri, performansınızı daima maksimum seviyede tutmanızı sağlayan gelişmiş teknolojilerle üretilir. Eldivenlerde yer alan UA Iso-Chill kumaş, antrenman sırasında açığa çıkan ısıyı teninizden uzaklaştırır. Sıcaklık hissini azalttığı için ellerinizin yüksek tempoda ve uzun süreli egzersizlerde dahi kuru kalmasına yardımcı olur. Söz konusu ürünlerde bulunan mikro delikler, hava transferine destek verir. Under Armour spor erkek eldiveni modellerinin diğer özellikleri ise şunlardır:

  • Spandex ve elastan gibi esnek kumaşlardan üretildiği için hareket özgürlüğü sunar.
  • Deri yüzeyleri sayesinde sporcuların kavrama becerisini destekler.
  • Havlu kumaş bölümleriyle antrenman esnasında oluşan teri silme imkânı sağlar.
  • Parmaklarda yer alan Tech Touch baskı, eldiveni çıkarmadan dokunmatik ekranlı cihazları kullanma olanağı tanır.

Kaliteli materyallerden üretilen erkek eldivenleri, ilk günkü özelliklerini daima korumayı başarır. Söz konusu ürünlerin dayanıklı yüzeylerinde soyulma ve yırtılma gibi aşınmalar meydana gelmez. Böylece spor eldivenlerini uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanmak mümkün olur.

Spor Yaparken Eldiven Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Spor yaparken temponuzu bir an bile düşürmemek için farklı hususları göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Doğru antrenman kıyafetlerini ve aksesuarlarını seçmek de dikkat edilecek detaylar arasında. Erkek spor eldiveni, egzersiz esnasında özgür hissetmenizi ve tam anlamıyla odaklanmanızı sağlar. Eldeki kaymayı önleyen bu ürünler, tutuş kabiliyetinizi güçlendirerek ağırlığı daha rahat kaldırmanıza yardımcı olur. Ayrıca bileği desteklediği için bu bölümdeki kasların zorlanmasını önler. Eklemlere yüklenen baskıyı hafifleten erkek eldiveni modelleri, konforlu ve verimli antrenmanlar için son derece idealdir.

Erkek Spor Eldiveni Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Erkek eldivenleri arasında seçim yaparken beden alternatiflerini dikkate alabilirsiniz. Eldiven modellerinde standart kalıplarda üretilen farkı bedenler mevcut. Sizin için uygun olan bedene karar verirken avuç içinden parmağa kadar ölçüm yapabilirsiniz. İki bölüm arasındaki uzunluk, hangi bedeni tercih etmeniz gerektiği gösterir. Ayrıca ayarlanabilir yapısıyla herkese uyum sağlayan ürünler de bulunuyor. Söz konusu eldivenlerin bilek kısmında yer alan cırtlı bölümden genişlik ayarını kolaylıkla yapabilirsiniz.  Spor eldiveni alırken mevsim ve hava koşullarına göre de karar verebilirsiniz. İç kısmındaki Sherpa polar astarla elleri sıcak tutan modeller, kış aylarında üşümeden spor yapmak için oldukça ideal. Kışlık erkek eldiven çeşitleri, en soğuk günlerde dahi açık havada antrenman yapma ayrıcalığı tanır. Bu ürünlerde yer alan kapitone yalıtımlı dokuma, rüzgâr ve yağmur gibi hava şartlarının performansınızı azaltmasını önler. Uzatılmış bilek manşeti ise ellere soğuk geçişini engeller ve sıcaklığı ürünün içerisine hapseder. Under Armour Storm teknolojisi sayesinde su tutmayan ve nefes alabilen erkek eldivenlerini her mevsimde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Erkek spor eldivenleri neden önemlidir?

Erkek spor eldivenleri, ellerinizi korur ve konfor sağlar. Ayrıca sürtünmeyi azaltarak, elinizin kaymasını engeller ve kavrama gücünüzü artırır.

Hangi sporlarda erkek spor eldivenleri kullanabilirim?

Erkek spor eldivenleri, ağırlık kaldırma, fitness, vücut geliştirme, bisiklet sürme, kayak, tırmanma ve boks gibi birçok spor dalında kullanılabilir.

Spor eldivenleri ne sıklıkla değiştirilmelidir?

Spor eldivenlerinin dayanıklılığı kullanım sıklığına ve spora bağlı olarak değişir. Ancak genellikle eldivenlerinizi yıpranmış, delinmiş veya esnemiş hissettiklerinde değiştirmeniz önerilir.

Spor eldivenleri kullanmazsam ne olur?

Spor eldivenleri kullanmamanız durumunda, sürtünme sonucu ellerinizde kesikler veya yaralar oluşabilir. Ayrıca, elinizin kayması nedeniyle ağırlıkları veya ekipmanları düşürebilirsiniz.

Başa dön
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "1382003", "name": "Erkek UA Drive Tour Eldiven", "price": 1250, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Beyaz", "category": "Erkek/Aksesuar/Eldiven", "list": "erkek-eldivenler", "dimension7": "1382003", "position": "1" }, { "id": "1370277", "name": "Erkek UA Serin Tutan Golf Eldiveni", "price": 530, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Siyah", "category": "Erkek/Aksesuar/Eldiven", "list": "erkek-eldivenler", "dimension7": "1370277", "position": "2" }, { "id": "1370277", "name": "Erkek UA Serin Tutan Golf Eldiveni", "price": 850, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Beyaz", "category": "Erkek/Aksesuar/Eldiven", "list": "erkek-eldivenler", "dimension7": "1370277", "position": "3" }, { "id": "1373096", "name": "Erkek UA Storm Insulated Eldiven", "price": 990, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Siyah", "category": "Erkek/Aksesuar/Eldiven", "list": "erkek-eldivenler", "dimension7": "1373096", "position": "4" }, { "id": "1349705", "name": "Erkek UA Medal Golf Eldiveni", "price": 460, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Siyah", "category": "Erkek/Aksesuar/Eldiven", "list": "erkek-eldivenler", "dimension7": "1349705", "position": "5" }, { "id": "1349705", "name": "Erkek UA Medal Golf Eldiveni", "price": 460, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Gri", "category": "Erkek/Aksesuar/Eldiven", "list": "erkek-eldivenler", "dimension7": "1349705", "position": "6" }, { "id": "1369830", "name": "Erkek UA Ağırlık Kaldırma Eldiveni", "price": 1490, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Siyah", "category": "Erkek/Aksesuar/Eldiven", "list": "erkek-eldivenler", "dimension7": "1369830", "position": "7" }, { "id": "1369826", "name": "Erkek UA Antrenman Eldiveni", "price": 990, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Siyah", "category": "Erkek/Aksesuar/Eldiven", "list": "erkek-eldivenler", "dimension7": "1369826", "position": "8" }, { "id": "1365958", "name": "Erkek UA Storm Fleece Eldiven", "price": 690, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Gri", "category": "Erkek/Aksesuar/Eldiven", "list": "erkek-eldivenler", "dimension7": "1365958", "position": "9" }, { "id": "1365958", "name": "Erkek UA Storm Fleece Eldiven", "price": 1040, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Siyah", "category": "Erkek/Aksesuar/Eldiven", "list": "erkek-eldivenler", "dimension7": "1365958", "position": "10" } ] }
61

Parola yenileme isteği için e-posta adresinizi giriniz.

E-posta adresi Parolayı Yenile

adresine bağlı Under Armour hesabınızın şifresini sıfırlamak için bir bağlantı içeren e-posta alacaksınız.

Bağlantı yalnızca 24 saat geçerlidir.
sn
SMS Onay Kodu
Bilgilerinizi güncellemek için lütfen telefonunuza SMS ile gelen kodu girerek telefon numaranızı doğrulayın.
Gönder