{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Mobil Uygulamamızı Keşfet!

Detayları Gör
download-icon
download-icon

QR kodu okut mobil uygulamamızı hemen indir

qr-icon
Sırala
73 Ürün Listeleniyor
Sırala
Filtreler
73 Sonuçlar
Uygula ( 73 )
Yükleniyor

Spor Performansını Üste Çıkaran Erkek Çorap Modelleri

Under Armour kalitesiyle üretilen erkek çorap modelleri içinizdeki sporcuyu ortaya çıkarır. Hangi antrenmanı yaparsanız yapın tercih ettiğiniz erkek spor çoraplarıyla performansınızı artırabilirsiniz. Ürün grubunun farklı modelleri sayesinde ihtiyacınıza ve yapacağınız egzersizlere en uygun çorabı bulabilirsiniz. Under Armour’da bulunan erkek çoraplarını sundukları özelliklerin yanı sıra renklerine ve uzunluklarına göre ayırabilmek mümkündür. Farklı uzunluklardaki çoraplar arasından uğraştığınız spor türüne en uygun olanını tercih edebilirsiniz. İçinizdeki spor tutkunuzu antrenmanlarınızda itici güç hâline getiren kullanışlı erkek çorapları uzunluklarına göre 5 farklı çeşide ayrılır. Patik şeklinde ifade edilen erkek kısa çorap bileğin alt kısmında biter. Kaymaz yapısıyla bilekte biten ayakkabılar için bir hayli uygundur. Bilekte çorap modelleri ise patik olanlara göre bir tık daha uzundur. Bileği kapatan özellikteki çoraplar bilhassa tenis oynayan kişiler için oldukça idealdir. Under Armour’da baldır altında ve ortasında kalan erkek çorap modellerini de bulabilirsiniz. Uzun erkek çorapları da ürün grubunda yerini alır. Diz altı çorapları aşağıya doğru kayma yapmadan kullanabileceğiniz özelliktedir. Renklerine göre ayrıldığında erkek çorapları kullanıcılarının beğenisine geniş bir yelpaze sunar. Under Armour’da siyah ve beyaz gibi klasik ürünlerin yanı sıra renkli erkek çorapları da bulabilirsiniz. Kırmızı ve siyahın uyumuyla dikkat çeken spor çorapları tarzınıza renk katar. Aynı şekilde antrenmanlarınızda da tarzınızı ortaya koymak için mavi ve koyu grinin göz kamaştırıcı şıklığından yardım alabilirsiniz. Daha özgün bir karaktere sahip olan sporcular için ise beyaz üzerine sarı, kırmızı, mavi şeritlerle tasarlanmış renkli erkek çorap modelleri bulunur.

Under Armour Erkek Spor Çoraplarının Özellikleri Nelerdir?

Under Armour’un geniş çorap skalası sahip olduğu kaliteli özelliklerle yaptığınız antrenmanlardan üst düzeyde verim almanızı mümkün kılar. Erkek çorapları kategorisinde bulunan hemen hemen her ürün nefes alabilirliğiyle bir adım öne çıkar. Böylelikle antrenman boyunca kapalı duran ayaklarınız rahatsız hissettirmez. Ter tutmayan özelliğe sahip çoraplar sunduğu konforla sporcuları bir üst seviyeye taşır. Üstelik neredeyse bütün erkek çorapları kolay kuruma özelliği sayesinde kısa sürede yeniden kullanıma hazır hâle gelir. Hafif yapılı Under Armour erkek çorapları size rahatlık sunarak tüm odağınızı yaptığınız spora yönlendirmenizi sağlar. Destekleyici ve yastıklamalı yapıya sahip çoraplar kayma yapmayarak kullanım deneyiminizi de yüksek oranda iyileştirir. Tam oturan topuk kısmı çorabın ayağınızı kolayca kavramasını sağlar. Üstelik ürün grubundaki çorapların sağ ve sol parçaları birbirinden farklı yapılara sahiptir. Böylelikle her iki ayağınız için de optimum uyumu yakalamış olursunuz. Kategoride yer alan çorapların hemen hemen hepsinde dâhili gizli kemer desteği bulunur. Bu da ayak yorgunluğunu azaltarak performansınızı destekler. Bilekte bulunan 360 derecelik yastıklama özelliği ayakkabıların ayağınıza tam olarak oturmasına imkân tanır. Bazı çoraplarda yansıtıcı özellikte ayrıntılar bulunur. Bu detaylar sayesinde hava karardığında bile antrenmanlarınıza güvenle devam edebilirsiniz. Kış mevsimine uygun çoraplar ise akrilik ve yün karışımıyla üretilir. Yumuşak kumaşıyla öne çıkan erkek termal çorap en soğuk havalarda bile ayağınızı sıcacık tutar.

Erkek Sporcuların Çorap Seçimi Yaparken Dikkat Etmesi Gerekenler Nelerdir?

Sporcular kendilerine uygun çorap seçimi yaparken bazı noktalara dikkat ederek alışveriş yapmalıdır. Bu noktalardan biri ve belki de en önemlisi seçilen çorabın yapılan spora uygunluk taşımasıdır. Under Armour kalitesiyle ve özenle tasarlanıp üretilen çoraplar yapılan spor türüne göre 4 farklı kategoriye ayrılır. Bunlar; antrenman, koşu, basketbol ve futbol olarak sıralanabilir. Uğraştığınız branşa uygun çorap seçerseniz yaptığınız egzersizlerden maksimum verim alarak tüm performansınızı oyuna verebilirsiniz. Çorap satın almadan önce ürün grubunun bedenlerine de dikkat etmelisiniz. Under Armour’da S’den XL’ye tüm çorap bedenleri mevcuttur. Erkek çoraplarının hepsi standart kalıba sahip olduğu için normalde kaç beden giyiyorsanız gönül rahatlığıyla onu tercih edebilirsiniz. Üstelik bazı çoraplar 3’lü paket hâlinde kullanıcıların beğenisine sunulur. Birden fazla çorap ihtiyacınız varsa bu noktayı da göz önünde bulundurabilirsiniz. Böylelikle hem fiyat hem de kalite açısından çok daha avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşamanız mümkün hâle gelir.

Erkek Çorapları Nasıl Kombinlenir?

Çorapları kombinlerken giymeyi düşündüğünüz ürünün uzunluğuna da dikkat etmelisiniz. Örneğin baldır altı çorapları basketbol şortuyla ve ayakkabısıyla kombin yapabilirsiniz. Diz altı çoraplar ise genellikle futbol şortlarıyla kombinlenir. Patik ve bilek çorapları hem eşofmanınıza uydurabilir hem de pantolon gibi parçayla günlük bir tarz yaratabilirsiniz. Ayakkabınızın tasarımı da kombininizde önemli bir rol oynar. Eğer ayakkabınız bileğin üzerine çıkıyorsa ona uygun uzunlukta bir çorap tercih etmeniz gerekir. Aksi takdirde bileğinizin yara olması muhtemeldir. Çorapları kombinlerken renklere de dikkat edebilirsiniz. Özellikle renkli seçenekleri değerlendirmek klasik tarzdaki çoraplara göre çok daha zordur. Tişörtünüz ya da eşofmanınızdaki bir rengi çorabınıza uyumlu hâle getirerek göz alıcı bir kombin yaratabilirsiniz. Beyaz erkek çorapları ise klasik bir imaj çizdiği için hemen hemen her parçaya rahatlıkla uyum sağlar. Kombin yaparken rahatlık sunan ürünlerden biri de şık görünümüyle siyah erkek çoraplarıdır.

Erkek Çorap Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Tercih ettiğiniz malzemeye dikkat etmek önemlidir. Pamuklu çoraplar nefes alabilirlik ve yumuşaklık sağlarken, sentetik malzemeler dayanıklılık ve hızlı kuruma özelliği sunabilir. Aktiviteye uygun çorapları seçmek de önemlidir. Spor yaparken veya aktif olarak hareket halindeyken, destekleyici ve teri emen özelliklere sahip spor çorapları tercih edebilirsiniz.

Erkek Çoraplarının Beden Seçenekleri Nelerdir?

Erkek çorapları genellikle standart beden seçeneklerine sahiptir ve ayak numaralarına göre belirlenir. Doğru beden seçimi için ürün açıklamalarını ve önerilen beden tablolarını kontrol etmek önemlidir.

Erkek Çoraplarının Ömrünü Uzatmak İçin Ne Yapılabilir?

Erkek çoraplarının ömrünü uzatmak için doğru yıkama yöntemlerini kullanmak önemlidir. Çorapları ters çevirerek yıkamak, çamaşır suyu kullanmamak ve sert cisimlerden uzak tutmak, çorapların dayanıklılığını artıracaktır.

Başa dön
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "1382943", "name": "Unisex UA Perf Tech Nvlty Qtr 3’lü Paket", "price": 720, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Beyaz", "category": "Unisex/Aksesuar/Çorap", "list": "erkek-coraplar", "dimension7": "1382943", "position": "1" }, { "id": "1382943", "name": "Unisex UA Perf Tech Nvlty Qtr 3’lü Paket", "price": 720, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Siyah", "category": "Unisex/Aksesuar/Çorap", "list": "erkek-coraplar", "dimension7": "1382943", "position": "2" }, { "id": "1382613", "name": "Unisex UA Essential UltraLowTab 3’lü Paket Çorap", "price": 590, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Siyah", "category": "Unisex/Aksesuar/Çorap", "list": "erkek-coraplar", "dimension7": "1382613", "position": "3" }, { "id": "1376231", "name": "Unisex Curry ArmourDry™ Playmaker Mid\u002DCrew Çorap", "price": 690, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Beyaz", "category": "Unisex/Aksesuar/Çorap", "list": "erkek-coraplar", "dimension7": "1376231", "position": "4" }, { "id": "1376231", "name": "Unisex Curry ArmourDry™ Playmaker Mid\u002DCrew Çorap", "price": 690, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Siyah", "category": "Unisex/Aksesuar/Çorap", "list": "erkek-coraplar", "dimension7": "1376231", "position": "5" }, { "id": "1379534", "name": "Unisex UA Performance Cotton 2’li Paket Mid\u002DCrew Çorap", "price": 750, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Siyah", "category": "Unisex/Aksesuar/Çorap", "list": "erkek-coraplar", "dimension7": "1379534", "position": "6" }, { "id": "1379515", "name": "Unisex UA Performance Tech 3’lü Paket Crew Çorap", "price": 720, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Kırmızı", "category": "Unisex/Aksesuar/Çorap", "list": "erkek-coraplar", "dimension7": "1379515", "position": "7" }, { "id": "1376229", "name": "Unisex UA ArmourDry™ Playmaker Mid\u002DCrew Çorap", "price": 550, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Kahverengi", "category": "Unisex/Aksesuar/Çorap", "list": "erkek-coraplar", "dimension7": "1376229", "position": "8" }, { "id": "1385176", "name": "Unisex UA Magnetico Pocket Over\u002DThe\u002DCalf Çorap", "price": 1190, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Lila", "category": "Unisex/Aksesuar/Çorap", "list": "erkek-coraplar", "dimension7": "1385176", "position": "9" }, { "id": "1382958", "name": "Unisex UA Essential 3\u0027lü Paket Low Çorap", "price": 590, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Beyaz", "category": "Unisex/Aksesuar/Çorap", "list": "erkek-coraplar", "dimension7": "1382958", "position": "10" }, { "id": "1382958", "name": "Unisex UA Essential 3\u0027lü Paket Low Çorap", "price": 590, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Siyah", "category": "Unisex/Aksesuar/Çorap", "list": "erkek-coraplar", "dimension7": "1382958", "position": "11" }, { "id": "1382611", "name": "Unisex UA Essential 6\u0027lü Paket No\u002DShow Çorap", "price": 890, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Beyaz", "category": "Unisex/Aksesuar/Çorap", "list": "erkek-coraplar", "dimension7": "1382611", "position": "12" }, { "id": "1382611", "name": "Unisex UA Essential 6\u0027lü Paket No\u002DShow Çorap", "price": 890, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Siyah", "category": "Unisex/Aksesuar/Çorap", "list": "erkek-coraplar", "dimension7": "1382611", "position": "13" }, { "id": "1382623", "name": "Unisex UA Essential 3\u0027lü Paket No\u002DShow Çorap", "price": 590, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Beyaz", "category": "Unisex/Aksesuar/Çorap", "list": "erkek-coraplar", "dimension7": "1382623", "position": "14" }, { "id": "1382623", "name": "Unisex UA Essential 3\u0027lü Paket No\u002DShow Çorap", "price": 590, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Siyah", "category": "Unisex/Aksesuar/Çorap", "list": "erkek-coraplar", "dimension7": "1382623", "position": "15" }, { "id": "1379528", "name": "Unisex UA Performance Cotton 3’lü Paket Quarter Çorap", "price": 680, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Beyaz", "category": "Unisex/Aksesuar/Çorap", "list": "erkek-coraplar", "dimension7": "1379528", "position": "16" }, { "id": "1376231", "name": "Unisex Curry ArmourDry™ Playmaker Mid\u002DCrew Çorap", "price": 690, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Beyaz", "category": "Unisex/Aksesuar/Çorap", "list": "erkek-coraplar", "dimension7": "1376231", "position": "17" }, { "id": "1382623", "name": "Unisex UA Essential 3\u0027lü Paket No\u002DShow Çorap", "price": 590, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Beyaz", "category": "Unisex/Aksesuar/Çorap", "list": "erkek-coraplar", "dimension7": "1382623", "position": "18" }, { "id": "1379515", "name": "Unisex UA Performance Tech 3’lü Paket Crew Çorap", "price": 720, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Siyah", "category": "Unisex/Aksesuar/Çorap", "list": "erkek-coraplar", "dimension7": "1379515", "position": "19" }, { "id": "1376075", "name": "Unisex UA ArmourDry™ Koşu Cushion No Show Tab Çorap", "price": 490, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Lacivert", "category": "Unisex/Aksesuar/Çorap", "list": "erkek-coraplar", "dimension7": "1376075", "position": "20" }, { "id": "1379510", "name": "Unisex UA Performance Tech 3’lü Paket Quarter Çorap", "price": 680, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Gri", "category": "Unisex/Aksesuar/Çorap", "list": "erkek-coraplar", "dimension7": "1379510", "position": "21" }, { "id": "1379526", "name": "Unisex UA Performance Cotton 3’lü Paket No Show Çorap", "price": 750, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Beyaz", "category": "Unisex/Aksesuar/Çorap", "list": "erkek-coraplar", "dimension7": "1379526", "position": "22" }, { "id": "1379526", "name": "Unisex UA Performance Cotton 3’lü Paket No Show Çorap", "price": 750, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Siyah", "category": "Unisex/Aksesuar/Çorap", "list": "erkek-coraplar", "dimension7": "1379526", "position": "23" }, { "id": "1379503", "name": "Unisex UA Performance Tech 3’lü Paket No Show Çorap", "price": 680, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Gri", "category": "Unisex/Aksesuar/Çorap", "list": "erkek-coraplar", "dimension7": "1379503", "position": "24" } ] }
64

Parola yenileme isteği için e-posta adresinizi giriniz.

E-posta adresi Parolayı Yenile

adresine bağlı Under Armour hesabınızın şifresini sıfırlamak için bir bağlantı içeren e-posta alacaksınız.

Bağlantı yalnızca 24 saat geçerlidir.
sn
SMS Onay Kodu
Bilgilerinizi güncellemek için lütfen telefonunuza SMS ile gelen 8 haneli kodu girerek telefon numaranızı doğrulayın.
Gönder