{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Mobil Uygulamamızı Keşfet!

Detayları Gör
download-icon
download-icon

QR kodu okut mobil uygulamamızı hemen indir

qr-icon
Sırala
84 Ürün Listeleniyor
Sırala
Filtreler
84 Sonuçlar
Uygula ( 84 )
Yükleniyor

Sporcu Sütyenleri

Hareket özgürlüğü, fitness motivasyonu üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Doğru sütyeni seçerek kendinize hareket özgürlüğü sağlayabilir ve spor aktivitenizi sorunsuz hâle getirebilirsiniz. Bu noktada seçtiğiniz ürünün göğüslerinizi sabit tutması ve konforlu bir kullanım sağlaması önemlidir. Under Armour sporcu sütyeni modelleri konforu ve şıklığı bir araya getiren tasarımlara sahiptir. Fonksiyonel dizayna sahip olan ürünler, spor aktivitesi esnasında ekstra rahatlık sağlar. Özel olarak geliştirilen bu çamaşırları kullanarak antrenman sırasında rahat edebilir ve şık görünebilirsiniz.

Dayanıklı Under Armour Sporcu Sütyenlerinin Özellikleri Nelerdir?

Minerallerle güçlendirilmiş lifler, Under Armour kadın spor sütyen modellerinin ön plana çıkan özellikleri arasındadır. Sütyen kumaşında özel olarak geliştirilen lifler bulunur. Mineraller, vücut enerjisini kızılötesi dalgalara dönüştürerek bedene geri yansıtır. Bu dalgalar, kan damarlarını genişleterek akışı artırır ve sirkülasyondaki oksijen seviyesini yükseltir. Söz konusu sirkülasyon ise spor aktivitesi esnasında hız, güç ve dayanımı artırır. Under Armour sporcu sütyen modelleri antrenman esnasında stratejik destek sağlayan bir tasarıma sahiptir. Modellerde göğüs, sırt ve omuz için özel destekler bulunur. Örneğin çapraz sırtlı spor sütyeni modelleri, göğüsleri sabit tutarken ağırlığın omuzlara yüklenmesini engeller. Boyun ve omuz bölgesinde gerginliğe yol açmayan bu dizayn, spor aktivitesi sırasında vücudun rahat etmesini sağlar. Under Armour sporcu sütyeni çeşitleri arasında farklı beden özelliklerine sahip her kullanıcının kendisini içinde rahat hissedebileceği bir tasarım bulunur. 

Under Armour Sporcu Sütyenin Avantajları Nelerdir?

Under Armour sporcu sütyeni çeşitleri arasında farklı egzersiz seviyelerine uygun modeller bulunur. Söz konusu modeller; düşük, orta ve yüksek yoğunluklu antrenman aktiviteleri için geliştirilir. Bu seride yoga ve pilates aktivitelerinden boks gibi yüksek efor gerektiren antrenmanlara kadar farklı egzersizlere hitap eden alternatifler bulmak mümkündür. İlgilendiğiniz spor dalı hangisi olursa olsun Under Armour ürünleri arasında aradığınızı bulabilirsiniz. Ped dolgu inovasyonu, Under Armour tarafından üretilen sporcu sütyenlerinin karakteristik özelliklerinden biridir. Bu teknoloji, göğüsleri tam anlamıyla destekler ve egzersizler sırasında sarsıntıyı önler. Göğüslerin dolguyla sabitlenmesi, antrenman esnasında yaralanma riskini de en aza indirir. Ürünler, bu destek teknolojisi sayesinde rahat ve konforlu kullanım avantajı sunar. 

Birbirinden Şık ve Rahat Seçenekleriyle Under Armour Sporcu Sütyeni Modelleri Hangileridir?

Under Armour’un sporcu sütyeni kategorisinde farklı spor aktiviteleri için özel olarak geliştirilen modeller bulunur. Söz konusu ürünler, antrenman esnasındaki beden hareketlerine göre tasarlanır. Sporcu sütyeni modelleri, yoğun faaliyet esnasında vücudu rahat ettiren bir tasarıma sahiptir. Özel tasarım modeller, amatör ve profesyonel sporcular için uygun bir yapıdadır. Bu tasarımlar arasında farklı vücut tiplerine uygun modelleri de bulabilirsiniz.

Destekli Sporcu Sütyenleri

Destekli sporcu sütyeni modelleri, göğüs sarkmalarını önleyen bir tasarıma sahiptir. Söz konusu ürünlerin kup kısmının dış ve iç taraflarında dolgu bulunur. Bu tasarım, vücudun doğal şekline ve hareketlerine uyum sağlar. Özel enjeksiyon dolgu, yoğun aktivite esnasında sallanma, sarkma ve sürtünme durumlarını önler.  Under Armour High spor sütyeni, göğüs hareketlerini %69 oranında azaltan bir yapıdadır. Özel destek tasarımına sahip olan bu ürün, yoğun aktivite esnasında risk doğuran hareketleri büyük ölçüde absorbe eder.

Toparlayıcı Spor Sütyenleri

Büyük göğüsleri toparlayıp sabitlemek için üretilen modeller, spor esnasında ve günlük yaşamda konforu üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur. Toparlayıcı sporcu sütyeni olarak adlandırılan bu modeller, sallanma ve sarkma gibi durumlardan oluşan rahatsızlığı önlemek için özel olarak dizayn edilir. Toparlayıcı özelliğe sahip Under Armour sporcu sütyeni çeşitleri, spor aktivitesi esnasında baskıyı önleyerek denge sağlar. Harness spor sütyeni, toparlayıcı modellere örnek gösterilebilir. Bu modelde çıkarılabilir kup tasarımı mevcuttur. Dekolte kısmı boğaza yakın bir seviyede biten tasarım, göğüslerinizin sabit durmasını ve rahat etmesini sağlar. Bu model, hareket esnasında bozulmayı ve deformasyonu azaltan bir tasarıma sahiptir.

Nefes Aldıran Spor Sütyenleri

Göğüs kısmında tahrişi önlemek için nefes alan sütyen modellerini seçmek gerekir. Yüksek hava geçirgenliğine sahip olan Under Armour sporcu sütyeni çeşitleriyle egzersizler sırasında cildinizin tahriş olmasını önleyebilirsiniz. Bu modeller, bedeni baskıdan korumanın yanı sıra cildin hava almasını sağlayarak terleme sıklığını da dengeler. Mid Padless spor sütyeni, nefes alan modellere örnek olarak gösterilebilir. Bu ürün delikli kumaşının yanı sıra askı ve boyun tasarımıyla da yüksek hava geçirgenliği sağlar. Özel olarak geliştirilen bu model, ter tutmayan yapısıyla da egzersizleri konforla buluşturur.

Doğru Spor Sütyen Seçimi Nasıl Yapılır?

Sporcu sütyeni almadan önce ölçü skalasına göz atmanızı tavsiye ederiz. Bu ürünlerde XS-XL skalasının yanı sıra AA-DDD ölçüleri yer alır. Örneğin bir tabloda D-86 ölçüsüne sahip olan ürün diğer skalada XL bedeninde değerlendirilir. Kullandığınız sütyenin vücudunuza oturması ve hareket rahatlığı sağlaması için ölçü konusuna dikkat etmeniz önemlidir. Beden tablosu üzerinden sütyen ölçüleriyle ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.  Spor aktivitenizin yoğunluğu, sütyen satın alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer husustur. Çeşitli branşlarla aynı anda ilgileniyorsanız birkaç farklı model almanız faydalı olabilir. Örneğin Low Strappy spor sütyeni modelleri, yoga ve pilates gibi düşük yoğunluklu sporlar için idealdir. Bu tasarımlar, stratejik destek özelliğiyle söz konusu sporlarda etkin bir kullanım sağlar. Boks, koşu ve fitness gibi yüksek yoğunluklu sporlarla ilgileniyorsanız Mid Covered spor sütyeni modellerini tercih edebilirsiniz. Özel olarak geliştirilen bu ürünler tek parça eksiksiz ped dolgu ile yoğun destek sağlar. Seçim aşamasında ürünlerin hitap ettiği aktivite alanının spor sütyen fiyatlarını da etkileyeceğini aklınızda bulundurmanızda fayda vardır.

Spor Sütyenler için Yıkama Sıklığı ve Önerileri

Sütyenlerinizi yıkarken su sıcaklığını ılık bir seviyeye getirmenizi tavsiye ederiz. Suyun aşırı sıcak olması, pedlerin aşınmasına sebep olabilir. Çamaşır makinesi kullanıyorsanız 30 ila 40 derece arasındaki sıcaklıklar, sporcu sütyeni yıkamak için idealdir. Bazı çamaşır makinelerinde bu ürünler için özel fonksiyonlar bulunur. Sütyenleri çamaşır makinesinde aynı renk kıyafetlerle birlikte yıkayabilirsiniz. Bu ürünlerin diğerleriyle karışmaması için file kullanmanız tavsiye edilir. Deterjan seçimi de yıkama için önemli bir konudur. Standart çamaşır deterjanları, sporcu sütyeni için uygun olmayabilir. Bu işlem için özel olarak üretilen hassas şampuan ve deterjanları kullanarak spor sütyeninizin kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Under Armour’un Sporcu Sütyenleri için Hangi Koleksiyonları Var?

Kadın Armour, Kadın UA RUSH, Kadın HeatGear ve Kadın Project Rock dahil olmak üzere pek çok koleksiyon içinde kadın spor sütyeni modellerini bulabilirsiniz.

Spor Yaparken Sütyen Giyilir Mi?

Spor yaparken de sütyen giyilebilir. Bu noktada spor aktiviteleri için özel olarak üretilir sporcu sütyeni modellerinden birini tercih etmeniz daha doğrudur.

Günlük Hayatta Sporcu Sütyeni Giyilir Mi?

Rahatlıkları ile dikkat çeken sporcu sütyenleri günlük hayatta da kullanılabilirler. UA koleksiyonlarında yer alan kadın spor sütyenleri günlük kullanım ihtiyaçlarına da cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Sporcu Sütyeni Göğüsü Destekler Mi?

Sporcu sütyenleri özel olarak göğüsleri destekleyecek şekilde tasarlanır. UA koleksiyonlarında farklı yoğunluktaki egzersizler için stratejik destek sunan kadın spor sütyeni modelleri bulunmaktadır. Spor sütyeni seçerken yapacağınız egzersizle uyumlu destek özelliğine sahip modelleri seçmeniz daha konforlu bir antrenman sunacaktır.

Desteksiz Sporcu Sütyeni Göğsü Nasıl Toparlar?

Kadın spor sütyenleri göğüslere baskı uygulayarak hareket etmelerini engeller ve göğüsleri toparlar.

Sporcu Sütyeni Sıkar Mı?

Sporcu sütyenleri doğaları gereği göğüslerinizi rahatsız etmeyecek şekilde baskılayacaktır. Spor sütyeni sizi rahatsız ediyorsa yanlış beden seçimi söz konusu olabilir. UA web sitesinde yer alan kadın spor sütyenleri kendi beden tablolarıyla beraber sunulur. Bu tabloları inceleyerek sizin için doğru bedeni hızlıca bulabilirsiniz.

Sporcu Sütyeninde Balen Olur Mu?

Kadın spor sütyenleri çoğunlukla balensiz olarak üretilir ve kullanıcısına ekstra rahatlık sunar.

Başa dön
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "1384128", "name": "Kadın UA Infinity 2.0 Low Strappy Spor Sütyeni", "price": 2150, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Mor", "category": "Kadın/Tekstil/Bra", "list": "kadin-spor-sutyenleri", "dimension7": "1384128", "position": "1" }, { "id": "1384123", "name": "Kadın UA Infinity 2.0 Mid Spor Sütyeni", "price": 2050, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Mor", "category": "Kadın/Tekstil/Bra", "list": "kadin-spor-sutyenleri", "dimension7": "1384123", "position": "2" }, { "id": "1384112", "name": "Kadın UA Infinity 2.0 High Spor Sütyeni", "price": 2190, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Lila", "category": "Kadın/Tekstil/Bra", "list": "kadin-spor-sutyenleri", "dimension7": "1384112", "position": "3" }, { "id": "1384118", "name": "Kadın UA Infinity 2.0 High Zip Spor Sütyeni", "price": 2210, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Beyaz", "category": "Kadın/Tekstil/Bra", "list": "kadin-spor-sutyenleri", "dimension7": "1384118", "position": "4" }, { "id": "1384112", "name": "Kadın UA Infinity 2.0 High Spor Sütyeni", "price": 2190, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Siyah", "category": "Kadın/Tekstil/Bra", "list": "kadin-spor-sutyenleri", "dimension7": "1384112", "position": "5" }, { "id": "1383544", "name": "Kadın HeatGear® Armor Mid Branded Spor Sütyeni", "price": 1230, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Pembe", "category": "Kadın/Tekstil/Bra", "list": "kadin-spor-sutyenleri", "dimension7": "1383544", "position": "6" }, { "id": "1383544", "name": "Kadın HeatGear® Armor Mid Branded Spor Sütyeni", "price": 1230, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Lila", "category": "Kadın/Tekstil/Bra", "list": "kadin-spor-sutyenleri", "dimension7": "1383544", "position": "7" }, { "id": "1361033", "name": "Kadın UA Crossback Low Spor Sütyeni", "price": 1450, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Mavi", "category": "Kadın/Tekstil/Bra", "list": "kadin-spor-sutyenleri", "dimension7": "1361033", "position": "8" }, { "id": "1361034", "name": "Kadın Armour® Mid Çapraz Sırtlı Spor Sütyeni", "price": 1490, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Lila", "category": "Kadın/Tekstil/Bra", "list": "kadin-spor-sutyenleri", "dimension7": "1361034", "position": "9" }, { "id": "1361034", "name": "Kadın Armour® Mid Çapraz Sırtlı Spor Sütyeni", "price": 1490, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Siyah", "category": "Kadın/Tekstil/Bra", "list": "kadin-spor-sutyenleri", "dimension7": "1361034", "position": "10" }, { "id": "1361033", "name": "Kadın UA Crossback Low Spor Sütyeni", "price": 1450, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Mor", "category": "Kadın/Tekstil/Bra", "list": "kadin-spor-sutyenleri", "dimension7": "1361033", "position": "11" }, { "id": "1357719", "name": "Kadın UA Dikişsiz Low Long Spor Sütyeni", "price": 1690, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Lila", "category": "Kadın/Tekstil/Bra", "list": "kadin-spor-sutyenleri", "dimension7": "1357719", "position": "12" }, { "id": "1380181", "name": "Kadın Project Rock All Train Crossback Sütyen", "price": 2150, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Siyah", "category": "Kadın/Tekstil/Bra", "list": "kadin-spor-sutyenleri", "dimension7": "1380181", "position": "13" }, { "id": "1357719", "name": "Kadın UA Dikişsiz Low Long Spor Sütyeni", "price": 1690, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Vizon", "category": "Kadın/Tekstil/Bra", "list": "kadin-spor-sutyenleri", "dimension7": "1357719", "position": "14" }, { "id": "1384161", "name": "Kadın Project Rock Infinity Let\u0027s Go LL Baskılı Sütyen", "price": 2750, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Petrol Yeşili", "category": "Kadın/Tekstil/Bra", "list": "kadin-spor-sutyenleri", "dimension7": "1384161", "position": "15" }, { "id": "1384055", "name": "Kadın UA Motion Spor Sütyeni", "price": 1590, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Siyah", "category": "Kadın/Tekstil/Bra", "list": "kadin-spor-sutyenleri", "dimension7": "1384055", "position": "16" }, { "id": "1383541", "name": "Kadın UA HeatGear® Armour High Pocket Spor Sütyeni", "price": 1790, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Siyah", "category": "Kadın/Tekstil/Bra", "list": "kadin-spor-sutyenleri", "dimension7": "1383541", "position": "17" }, { "id": "1383544", "name": "Kadın HeatGear® Armor Mid Branded Spor Sütyeni", "price": 1230, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Siyah", "category": "Kadın/Tekstil/Bra", "list": "kadin-spor-sutyenleri", "dimension7": "1383544", "position": "18" }, { "id": "1373826", "name": "Kadın UA SmartForm Evolution Mid Spor Sütyeni", "price": 2050, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Bej", "category": "Kadın/Tekstil/Bra", "list": "kadin-spor-sutyenleri", "dimension7": "1373826", "position": "19" }, { "id": "1384128", "name": "Kadın UA Infinity 2.0 Low Strappy Spor Sütyeni", "price": 2150, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Kahverengi", "category": "Kadın/Tekstil/Bra", "list": "kadin-spor-sutyenleri", "dimension7": "1384128", "position": "20" }, { "id": "1384128", "name": "Kadın UA Infinity 2.0 Low Strappy Spor Sütyeni", "price": 2150, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Siyah", "category": "Kadın/Tekstil/Bra", "list": "kadin-spor-sutyenleri", "dimension7": "1384128", "position": "21" }, { "id": "1384123", "name": "Kadın UA Infinity 2.0 Mid Spor Sütyeni", "price": 2050, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Siyah", "category": "Kadın/Tekstil/Bra", "list": "kadin-spor-sutyenleri", "dimension7": "1384123", "position": "22" }, { "id": "1384118", "name": "Kadın UA Infinity 2.0 High Zip Spor Sütyeni", "price": 2210, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Siyah", "category": "Kadın/Tekstil/Bra", "list": "kadin-spor-sutyenleri", "dimension7": "1384118", "position": "23" }, { "id": "1384112", "name": "Kadın UA Infinity 2.0 High Spor Sütyeni", "price": 2190, "currencyCode": "TRY", "brand": "Under Armour", "variant": "Kahverengi", "category": "Kadın/Tekstil/Bra", "list": "kadin-spor-sutyenleri", "dimension7": "1384112", "position": "24" } ] }
8

Parola yenileme isteği için e-posta adresinizi giriniz.

E-posta adresi Parolayı Yenile

adresine bağlı Under Armour hesabınızın şifresini sıfırlamak için bir bağlantı içeren e-posta alacaksınız.

Bağlantı yalnızca 24 saat geçerlidir.
sn
SMS Onay Kodu
Bilgilerinizi güncellemek için lütfen telefonunuza SMS ile gelen 8 haneli kodu girerek telefon numaranızı doğrulayın.
Gönder